Hakkımızda

Promet bir iSystems Global NV grup şirketi olarak 2000 yılında kurulmuştur. Enerji sektöründe Mühendislik, Müşavirlik, Kontrolörlük ve Süpervizörlük faaliyetleri gösteren bir kuruluştur.

Kurulduğu tarihten bugüne istikrarlı bir büyüme gösteren firmamız, Doğalgaz İletim/Dağıtım Projeleri, Enerji Verimliliği, Yenilenebilir Enerji, LPG/LNG/CNG Tesisleri, fizibilite, mühendislik – müşavirlik – danışmanlık, proje yönetimi, kontrol ve denetleme hizmetleri, işletme müşavirliği konularında faaliyet göstermektedir.

“Gaz&Petrol” sektöründe firmamız ülke genelinde 250 binden fazla binada yaşamakta olan gaz kullanıcılarına hizmet vermek üzere 10 bin km’yi aşan doğalgaz dağıtım şebekesi ve bu şebekelere ait 30 adet A tipi şehir giriş istasyonu, 220 adet B tipi bölge istasyonu yapımında müşavirlik ve kontrolörlük hizmetleri sunmuştur.

Bununla birlikte 15 Organize Sanayi Bölgesi ve 14 doğalgaz çevrim santrali projesinde 7.000 MW güç üretimi için mühendislik, müşavirlik, kontrolörlük hizmetleri sunmuştur. Türkiye’nin her bölgesinde endüstriyel ve otel, hastane gibi ticari tesislere de mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Firmamız aynı zamanda “Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi” olarak uzman enerji yöneticileri ile Binalarda Enerji Etüdü, Verimlilik Arttırıcı Proje ve Enerji Kimlik Belgesi hizmetleri sunmaktadır.


Müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı, kaliteli hizmet anlayışıyla uzun vadeli ilişkiler kuran
Promet, müşteri istek ve beklentilerini doğrultusunda kendini sürekli yenileyerek kalite anlayışını geliştirmektedir.

EPDK ve YEGM tarafından yetkili firmamız; deneyimli kadrosu ile paydaşlarına ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir.  iSystems Global NV bünyesinde iç eğitimler ve sektörel eğitim organizasyonları ile personel kalifikasyonunu ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.